Leshotel

Bali, Řecko: neuvěřitelné pláže a kulturní poklady

block
Obrázek odjamiejohndavies

Oba destinace, Bali a Řecko, jsou známé svými nádhernými plážemi, kristálově čistým mořem a bohatou historií. Každá z nich nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek spojením relaxace na pláži a objevování kulturních památek.

V Balíjských plážích se můžete kochat úchvatnými scenériemi, provázenými zlatým pískem a azurovým mořem. Surfingoví nadšenci si zde přijdou na své, stejně jako milovníci potápění a šnorchlování. Nejznámějšími plážemi jsou například Kuta Beach, Seminyak nebo Nusa Dua.

V Řecku pak můžete navštívit starověké památky, jako je Akropolis v Athénách, či slavné chrámy v Olympii. Kromě bohaté historie zde najdete také malebná městečka s bílými domky a modrými střechami, jako je Santorini nebo Mykonos. Pláže v řeckých ostrovech jsou známé svou čistotou a krásou, jako například Naoussa Beach na ostrově Paros.

Oba tyto destinace jsou ideální pro dovolenou plnou slunce, moře a poznávání nových kultur. Pokud máte rádi spojení relaxace na pláži s objevováním zajímavostí, Bali a Řecko jsou pro vás tou správnou volbou!

Sponsored by: Blue Marlin Deluxe Spa & Resort reviews